O produkcie


Zobacz pełny opis produktu
GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY NA RYNKU!

Woodpecker Plasma Air Purifier Q3

Producent: WOODPECKER

4 900,00 zł
Status: Chwilowo niedostepny

Brutto

Liczba sztuk

Ilość

Obecnie brak na stanie
Lub zamów telefonicznie: 732 191 011

Znalazłeś/aś lepszą cenę? Porozmawiaj z nami

Potrzebujesz więcej informacji o produkcie?

Wypełnij formularz. Zebranie informacji potrwa kilka minut. Odpowiadamy na każde pytanie!

Woodpecker Plasma Air Purifier - dezynfekcja plazmowa , nowość 2020 !

Sterylizacja powietrza za pomocą plazmy wysokociśnieniowej, szczególnie polecane do walki z wirusem CV-19. Rozwiązanie dla gabinetów stomatologicznych, medycznych, kosmetycznych, salonów fryzjerskich, biur i innych..

W diagnostyce i leczeniu stomatologicznym ogromne ilości sprayu wodnego i aerozoli jest uwalniane w powietrze, którym oddychamy przez wiele godzin w gabinecie. Dzieje się to przy większości zabiegów, skalingu, piaskowaniu, opracowywaniu ubytków turbiną wysokoobrotową. Człowiek ma w swoich ustach ponad 350 różnych rodzajów bakterii i wirusów, a ekspozycja na skażony aerozol przez długi czas może być przyczyną infekcji dla lekarzy jak i pacjentów, szczególnie tych starszych, dzieci oraz ludzi z obniżoną odpornością.

Innowacyjna technologia

Innowacyjny generator i kolektor cząstek aktywnie wychwytuje i adsorbuje kurz i smog z powietrza, działając znacznie skuteczniej od filtrów pasywnych.

Urządzenia Woodpecker Q3 i Q7 to nowa era cichych i ekonomicznych oczyszczaczy powietrza.

Technologia TPA - Technologia, która została stworzona przez doktorów z Doliny Krzemowej w USA.

Na nowo zdefiniowany oczyszczacz powietrza dzięki niezwykłym cechom technologii, inteligencji i humanizacji. Urządzenie jest łatwe w czyszczeniu i bardzo ciche.

Wysoka skuteczność eliminacji większości zanieczyszczeń:

- wirusy i bakterie w tym COVID - 19

- smog

- kurz

- roztocza

- pyłki

- dym papierosowy

- opary chemiczne

- specyficzne zapachy

- sierść zwierząt domowych

Nanometryczna skala filtarcji

Tradycyjne oczyszczacze powietrza mają zdolność filtracji cząstek o rozmiarze powyżej 0,3 um. Rozmiar nowego koronawirusa i wirusa grypy to 0,1 um, zatem wydajność zwykłych oczyszczaczy jest za niska.

Oczyszczacz powietrza Woodpecker w bardzo efektywny sposób może przefiltrować cząsteczki w rozmiarze co najmniej 0,0146 um, czyli znacznie mniejsze od cząsteczki wirusa.

Efektywne usuwanie aerozoli.

Tradycyjne oczyszczacze powietrza mają zdolność wiązania cząsteczek najczęściej poprzez filtr Hepa. Nie zabijają wirusów i bakterii. Łatwo przyczyniają się do powtórnego zanieczyszczenia.

Woodpecker Plasma Air Purifier ma zdolność niszczenia wirusów poprzez pole elektryczne o wartości kilkudziesięciu tysięcy volt.

Sterylizacja wysokociśnieniową plazmą jest skuteczniejsza o 6 – 8 razy od tradycyjnej sterylizacji elektrostatycznej. Pole elektryczne od 20.000 do 40.000 V skutecznie inaktywuje bakterie i wirusy. Badania dowodzą, że wskaźnik zabijania wirusa grypy H3N2 w ciągu 1 godziny jest większy niż 99,9%, a wskaźnik zabijania dla bakterii Staphylococcus oraz Candida albicans jest większy niż 99,9%.

Precyzyjny czujnik PM 2.5

Sprawdza stan powietrza w Twoim gabinecie w jednej chwili.

Gabinety stomatologiczne i medyczne są zazwyczaj pełne pacjentów i to tworzy potencjalne ryzyko zakażeń.

Oczyszczacz powietrza Woodpecker wykorzystuje wysoce precyzyjny czujnik PM2.5 z ciekłokrystalicznym wyświetlaczem i 3-kolorowym wskaźnikiem, pomagając Ci kontrolować warunki powietrza wewnątrz w czasie rzeczywistym unikając potencjalnego ryzyka na czas.

Brak elementów zużywalnych. Brak kosztów. Możliwa do czyszczenia elektroda

W większości przypadków tradycyjnych oczyszczaczy powietrza elementy zużywalne generują koszty i są trudne do czyszczenia. Filtry są wymienne i zazwyczaj drogie.

Woodpecker Plasma Air Purifier używa opatentowanej technologii TPA, która wyeliminowała konieczność wymiany materiałów zużywalnych. Nie ma wymiennych filtrów, nie ma dodatkowych kosztów. Wystarczy wyczyścić kolektor elektrody, aby była gotowa do ponownego użycia.

 

Specyfikacja techniczna:

Model Woodpecker Q3:

- do zastosowania w pomieszczeniach o powierzchni: 30-40 m2

- napięcie: 220 V, częstotliwość 50Hz

- moc: 55 W

- waga: 10,7 kg

- wymiary: 650x316x306 mm

 

 

Najtańszy sklep ze sprzętem dla lekarzy dentystów w Polsce!

Szukasz lepszej oferty? Dentametr przebija ceny!
Zadzwoń do nas.

Powiązane produkty ( 8 inne produkty w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password