O produkcie

Koncepcja unitu stomatologicznego zawieszonego na bloku spluwaczki - Planmeca Compact I to powszechnie uznane rozwiązanie zapewniające efektywną, dobrze zorganizowaną i higieniczną pracę w gabinecie stomatologicznym

Zobacz pełny opis produktu
GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY NA RYNKU!

Planmeca Compact i Touch


83 499,99 zł
Status: Dostępny

Brutto

Liczba sztuk

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie
Lub zamów telefonicznie: 732 191 011

Znalazłeś/aś lepszą cenę? Porozmawiaj z nami

Potrzebujesz więcej informacji o produkcie?

Wypełnij formularz. Zebranie informacji potrwa kilka minut. Odpowiadamy na każde pytanie!

Planmeca Compact i Touch

Odkryj piękno kompaktowego, cyfrowego unitu dentystycznego.

Koncepcja unitu stomatologicznego zawieszonego na bloku spluwaczki - Planmeca Compact i to powszechnie uznane rozwiązanie zapewniające efektywną, dobrze zorganizowaną i higieniczną pracę w gabinecie stomatologicznym. Takie rozwiązanie techniczne oraz ultra cienkie oparcie fotela pacjenta rozwiązuje problem połączenia komfortu pacjenta podczas zabiegu i prawidłowej ergonomii pracy lekarza. Konsolaz ramionami „od góry” zapewnia lekkie, precyzyjne i dobrze wyważone ruchy instrumentów,a zaawansowana budowa konsoli umożliwia zachowywanie nawet najbardziej rygorystycznych procedur higieny pracy. Unit Compact z doskonałymi, sprawdzony mikro rozwiązaniami technicznymi to najlepszy wybór dla każdego gabinetu stomatologicznego,który chce zachowywać najwyższe standardy pracy w swoje codziennej praktyce.


Ergonomia doskonałości
Ergonomia jest synonimem stylu produktów Planmeca. Unit Planmeca Compact I jest stworzony do płynnej pracy i leczenia. Dzięki niemu codzienna praca w gabinecie stomatologicznym jest bezpośrednia, przyjemna i skuteczna. 


Różni użytkownicy - indywidualne potrzeby
Zgodnie z różnorodnymi potrzebami użytkowników unitów dentystycznych i wymagań ergonomicznych, unit Planmeca Compact i proponuje wybór rozwiązań mocowania ramion narzędzi i przewodów ssących, a także szeroką gamę instrumentów.


Wybierz swój kolor tapicerki

  • Tapicerka Ultra Relax - dla najwyższego komfortu pacjent
  • Tapicerka Comfy - cienka, trwała i łatwa w czyszczeniu
  • Tapicerki Comfy i Relax dostępne w szerokiej gamie kolorów.


Nowa generacja unitów Planmeca Compact i Touch posiada w pełni zintegrowany panel dotykowy gwarantujący doskonałą użyteczność i płynność pracy. Unit dentystyczny jest łatwy w obsłudze, dzięki czytelnym hasłom i symbolom, wyświetlanym na dużym ekranie. Stomatolog i asystent posiadają wygodny dostęp do panelu wyświetlacza.


Inteligentne instrumenty
Kluczową korzyścią panela dotykowego w unicie Planmeca Compact i jest możliwość bezpośredniego użycia funkcji instrumentu. Dynamiczny interfejs użytkownika pokazuje tylko ważne funkcjonalności związane z wybranym instrumentem. Wszystkie konieczne modyfikacje wykonywane są bez wysiłku na jednym ekranie. Planmeca Compact i Touch dostarcza optymalnego wsparcia dla preferencji użytkownika i można go dostosować do różnych potrzeb klinicznych.

Wyposażenie:

  • Stolik lekarza z dowolnym systemem podawania rękawów: dmuchawka 6-funkcyjna, mikrosilnik elektryczny bezszczotkowy z podświetlaniem, rękaw turbinowy z podświetlaniem.
  • Dotykowy panel sterujący funkcjami unitu.
  • Komfortowy fotel pacjenta zintegrowany z blokiem higienicznym.
  • Super-miękka tapicerka ULTRA RELAX (z pamięcią kształtu) – zapewnia rewelacyjny komfort pacjenta nawet podczas długotrwałych zabiegów.
  • Blok higieniczny wyposażony w panel asysty o regulowanej wysokości i położeniu.
  • Diodowa lampa zabiegowa z płynną regulacją natężenia światła oraz bezdotykową obsługą.
  • Zintegrowany sterownik nożny – sterowanie funkcjami unitu oraz fotela.

Najtańszy sklep ze sprzętem dla lekarzy dentystów w Polsce!

Szukasz lepszej oferty? Dentametr przebija ceny!
Zadzwoń do nas.

Powiązane produkty ( 16 inne produkty w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password