O produkcie

Doskonale harmonijny, nieskomplikowany i niewielki pneumatyczny unit Planmeca Compact i Class to idealny wybór dla stomatologów, którzy za niewielkie pieniądze chcąposiadać w swojej klinice prestiżowy unit „z górnej półki”

Zobacz pełny opis produktu
GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY NA RYNKU!

Planmeca Compact i Classic


62 500,00 zł
Status: Dostępny

Brutto

Liczba sztuk

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie
Lub zamów telefonicznie: 732 191 011

Znalazłeś/aś lepszą cenę? Porozmawiaj z nami

Potrzebujesz więcej informacji o produkcie?

Wypełnij formularz. Zebranie informacji potrwa kilka minut. Odpowiadamy na każde pytanie!

Planmeca Comapct i Classic - klasyczny wybór

Idealny wybór dla potrzeb stomatologii ogólnej – ekonomiczny unit ze wszystkimi podstawowymi funkcjami

Doskonale harmonijny, nieskomplikowany i niewielki pneumatyczny unit Planmeca Compact i Class to idealny wybór dla stomatologów, którzy za niewielkie pieniądze chcąposiadać w swojej klinice prestiżowy unit „z górnej półki”. Planmeca Compact i Classic jużw podstawowej wersji wyposażony jest we wszystkie niezbędne w pracy instrumenty,do których opcjonalnie można dodać szeroką gamę najnowocześniejszych instrumentów stomatologicznych sterowanych mikroprocesorowo. Rozwiązania z zakresu higieny pracy,zawieszenie fotela z boku na bloku spluwaczki są identyczne z tymi, które występująw najdroższych modelach unitów Planmeca.


Podstawowy unit i funkcje instrumentów
Planmeca Compact i Classic posiada tradycyjną klawiaturę membranową obsługującą tylko podstawowe funkcje unitu, instrumentów i kontroli zakażeń. Klawiatura jest dostępna także dla asysty, aby zapewnić łatwe i ergonomiczne użycie unitu.


Wytrzymała aluminiowa konsola
Klawiatura urządzenia jest zintegrowana z nową i trwałą aluminiową konsolą. Aluminium, materiał użyty w konstrukcjach unitu, jest bardzo wytrzymały i toleruje środki dezynfekujące używane w klinice dentystycznej.


Zdefiniowany zakres instrumentów
Planmeca Compact i Classic oferowany jest ze zdefiniowanym zakresem instrumentów. Obejmuje on wszystkie podstawowe instrumenty w tym mikrosilniki elektryczne. Wszystkie regulacje instrumentu można wykonać używając klawiatury unitu. Zakres dostępnych instrumentów obejmuje ponadto skaler, lampę polimeryzacyjną LED i kamerę wewnątrzustną.


Zoptymalizowana ergonomia
Funkcjonalne wzornictwo i starannie dobrane elementy Planmeca Compact i Classic gwarantują płynną pracę i tworzą doskonałe miejsce pracy dla lekarza.


Idealnie wyważone ramiona instrumentów
Wyważenie ramion instrumentów mocowanych od góry gwarantuje ich ergonomiczne wykorzystanie. Tylko ich niewielki ruch wystarcza, aby uruchomić instrument. Unit Planmeca Compact i Classic może być także wyposażony w instrumenty z ramionami od dołu.


Doskonały komfort pacjenta

Unit wyposażony jest w ręcznie ustawiany zagłówek i siedzisko. Podwójny przegubowy zagłówek umożliwia wygodne ułożenie głowy pacjenta. Ze względu na płynną regulacją długości zagłówka, fotel może być łatwo dostosowany dla pacjentów różnej wielkości. Fotel ze stałym siedziskiem zapewnia doskonały komfort pacjenta.


Wyposażenie:
  • Stolik lekarza z dowolnym systemem podawania rękawów: dmuchawka 3-funkcyjna, mikrosilnik elektryczny bezszczotkowy z podświetlaniem, rękaw turbinowy z podświetlaniem.
  • Membranowy panel sterujący funkcjami unitu.
  • Komfortowy fotel pacjenta zintegrowany z blokiem higienicznym.
  • Standardowa tapicerka Comfy.
  • Blok higieniczny wyposażony w panel asysty o regulowanej wysokości i położeniu.
  • Diodowa lampa zabiegowa z płynną regulacją natężenia światła oraz bezdotykową obsługą.
  • Zintegrowany sterownik nożny – sterowanie funkcjami unitu oraz fotela.
 
Tapicerka unitu Planmeca Compact i Classic dostępna jest w wielu kolorach i w dwóch wersjach: Comfy i Ultra Relax.

Najtańszy sklep ze sprzętem dla lekarzy dentystów w Polsce!

Szukasz lepszej oferty? Dentametr przebija ceny!
Zadzwoń do nas.

Powiązane produkty ( 16 inne produkty w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password