Sprzęt do endodoncji

Endodonci, jak również lekarze ogólni, którzy leczą przypadki endodontyczne, potrzebują szerokiego zakresu sprzętu, aby zapewnić pacjentom najlepszą możliwą opiekę. Niezależnie od tego, czy specjalizujesz się w endodoncji, czy też świadczysz sporadycznie usługi w zakresie leczenia kanałowego, posiadanie pod ręką odpowiednich narzędzi ma kluczowe znaczenie dla możliwości właściwego zdiagnozowania i leczenia sytuacji klinicznej. Niezależnie od tego, czy diagnozujesz kanał korzeniowy, czyścisz i opracowujesz kanały, czy też obturujesz, aby zakończyć leczenie, procedury endodontyczne wymagają dużej precyzji, a inwestycja w odpowiedni sprzęt zwiększy Twoją skuteczność i doprowadzi do pozytywnych rezultatów.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Jakie rodzaje sprzętu endodontycznego są dostępne dla mojego gabinetu?

Dostępnych jest wiele rodzajów sprzętu endodontycznego, w tym testery miazgi zęba, które obrazują stan zdrowia miazgi poprzez testy wrażliwości lub żywotności, lokalizatory wierzchołka. które mierzą długość kanału korzeniowego poprzez położenie otworu wierzchołkowego, obturacja wspomagana maszynowo zapewnia szybki i ciągły przepływ materiałów wypełniających za pomocą pistoletu lub kasety do wielokrotnego napełniania, regulowane ustawienia temperatury, elementy szybko nagrzewające się i zmienne ustawienia mocy, opcje obturacji z użyciem nośnika ręcznego charakteryzują się zwykle plastikowym kablem otoczonym gutaperką i wymagają osobnego elementu do umieszczenia materiału wypełniającego oraz silników elektrycznych do zasilania pilników napędzanych maszynowo z precyzyjną kontrolą momentu obrotowego. 

Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze sprzętu endodontycznego?

W zależności od sprzętu, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Na przykład, jeśli kupujesz lokalizator wierzchołka, upewnij się, że może on uzyskać dokładny pomiar kanału korzeniowego niezależnie od płynu przewodzącego. Wybierając system obturacji, należy rozważyć, który produkt jest najlepszy dla danego zabiegu. Należy pamiętać, że systemy obturacyjne powinny pasować do każdego kanału, bez względu na jego wąskość. Bez względu na to, w jaki rodzaj sprzętu inwestujesz, pamiętaj, aby wybrać renomowanego sprzedawcę, który oferuje wsparcie dla klientów. 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password