O produkcie

Zobacz pełny opis produktu
GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY NA RYNKU!

Skaler ultradźwiękowy NEWTRON Booster Acteon

Producent: Acteon

4 990,00 zł
Status: Dostępny

Brutto

Liczba sztuk

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie
Lub zamów telefonicznie: 732 191 011

Znalazłeś/aś lepszą cenę? Porozmawiaj z nami

Potrzebujesz więcej informacji o produkcie?

Wypełnij formularz. Zebranie informacji potrwa kilka minut. Odpowiadamy na każde pytanie!

Skaler ultradźwiękowy NEWTRON Booster

NEWTRONBOOSTER generator ultradźwiękowy – zupełnie odświeżony w zakresie technologii, ergonomii i designu. To kompaktowe i stylowe urządzenie ultradźwiękowe powstałe na bazie nowoczesnej technologii, pozwalającą na zdecydowanie łatwiejszą codzienną praktykę stomatologiczną. 

Zwiększ swoją wydajność z nowym NEWTRON BOOSTER.

Technologia PURE NEWTRON, znana do tej pory, jako Cruise Control System, charakteryzuje się delikatnymi wibracjami oraz swoją efektywnością. Każda końcówka robocza, stworzona w naszej fabryce w sposób idealny, wibruje za każdym razem z właściwą ultradźwiękową częstotliwością odpowiadając tym samym za doskonałą harmonię pomiędzy urządzeniem, rękojeścią, końcówką i użytkownikiem. Moc regulowana jest w czasie realnym w zależności od oporu jaki napotyka końcówka, a dokładne wibracje są dla pacjenta jednocześnie wydajne i komfortowe. Wydajność jest maksymalna a zabiegi bezbolesne.

Nowy design dla poprawy ergonomii oraz lepszej higieny.

Obok eleganckiej, czystej linii, formę nowego NEWTRON BOOSTER rzetelnie przestudiowano aby odpowiedzieć na potrzeby jednocześnie ergonomii i higieny. Pochylony pod kątem 45° przód urządzenia NEWTRON BOOSTER, umożliwia lekarzowi prosty dostęp i zmianę ustawień. Płaska, gładka powierzchnia zapewnia szybkie i właściwe czyszczenie. Podtrzymujące rękojeść silikonowe uchwyty w prosty sposób są zdejmowane oraz w pełni wysterylizowane w autoklawie.

Wielozadaniowość dzięki najszerszej ofercie końcówek.

Podziałka od 1 do 20 idealnie określa moc urządzenia. Obok bardzo dużej ilości różnorodnych końcówek firmy ACTEON SATELEC, lekarz może wykonać każdy zabieg (perio, endo, profilaktyczny czy przygotowanie pod protezy), w zupełnym bezpieczeństwie w oparciu o system Color Coding System (CCS) odpowiedzialnemu za wybór mocy do każdej końcówki.

Zawartość zestawu:

Urządzenie NEWTRON BOOSTER, sterylizowana w autoklawie rękojeść Newtron Slim, nadający się do dezynfekcji (*) przewód rękojeści, 1 końcówka (Nr 1), klucz dynamometryczny do końcówek, przełącznik nożny, akcesoria do uruchomienia.

zakres częstotliwości: 28 - 36 kHz,

wymiary: 129 x 87 x 160 mm (szer. x wys. x gł.),

długość rękawa: 2,04m,

wymiary rękojeści: Ø18, 110mm,

waga rękojeści: 44g,

waga: 1.600g.

Najtańszy sklep ze sprzętem dla lekarzy dentystów w Polsce!

Szukasz lepszej oferty? Dentametr przebija ceny!
Zadzwoń do nas.

Powiązane produkty ( 16 inne produkty w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password