O produkcie

Zobacz pełny opis produktu
GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY NA RYNKU!

Piaskarka Starjet fimry Mectron

Producent: Mectron

5 990,00 zł
Status: Dostępny

Brutto

Liczba sztuk

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie
Lub zamów telefonicznie: 732 191 011

Znalazłeś/aś lepszą cenę? Porozmawiaj z nami

Potrzebujesz więcej informacji o produkcie?

Wypełnij formularz. Zebranie informacji potrwa kilka minut. Odpowiadamy na każde pytanie!

Urządzenie pozwala na oszczędność miejsca i wykorzystanie możliwości rękawów turbinowych. Jedno urządzenie montowane na dowolny rękaw turbinowy pozwala na pracę w obszarze nad, przy i poddziąsłowym. Zarazem obsługa piaskarki Starjet jest wyjątkowo prosta a czyszczenie łatwe i szybkie.

Piaskarka zawiera trzy rodzaje wymiennych, obrotowych o 360º dysz:

Dysze  PROPHY o kącie nachylenia 90º i 120º. Są dedykowane do piaskowania obszarów nad i poddziąsłowych oraz kieszeni dziąsłowych do głębokości 5 mm. Można je używać z piaskami: Mectron Sensitive, i Mectron Intense

Dysza PERIO o kącie nachylenia 120º wraz z jednorazowymi, sterylnymi końcówkami Perio Tip, zrobionymi z miękkiego i elastycznego tworzywa PEEK. Zestaw ten jest  przeznaczony do oczyszczania kieszeni o głębokości powyżej 5 mm oraz higienizacji implantów. Do korzystania tylko z piaskiem Mectron Sensitive

 Piaskarka Starjet jest do dyspozycji w dwóch  rodzajach zestawów:

„Starjet Standard” z dwiema długimi dyszami PROPHY o kącie nachylenia 90º i 120º

„Starjet Perio” z dwiema długimi dyszami PROPHY o kącie nachylenia 90º i 120º oraz długą dyszą PERIO o kącie nachylenia 120º wraz z kompletem 40 sterylnych końcówek poddziąsłowych Perio Tip

Jednocześnie każdą opcję dysz tj. PROPHY o kącie nachylenia 90º i 120º i PERIO o kącie nachylenia 120º można nabyć w krótkiej wersji.

Szeroka opcja dysz o różnych kątach nachylenia i w dwóch długościach , umożliwia dostosowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb operatora.

Operowanie urządzeniem podczas zabiegu zapewnia możliwość obracania dyszy o 360º.

ŁATWE CZYSZCZENIE URZĄDZENIA 

Łatwo można dotrzeć do wszystkich części, które wymagają oczyszczenia i sprawnie je wyczyścić za sprawą urządzenia o nieskomplikowanej budowie. Woda i piasek są doprowadzane do dyszy osobnymi przewodami co eliminuje możliwość ich zapychania. Dysze w łatwy sposób można zdemontować i poddać sterylizacji. Łatwo utrzymać w czystości komorę na piasek.

MONTAŻ NA RĘKAW TURBINOWY  - 7 WARIANTÓW ADAPTERÓW

Piaskarkę można w prosty sposób dopasować do posiadanego rękawa turbinowego. Urządzenie jest dostępne z 7 różnymi adapterami turbinowymi.

Najtańszy sklep ze sprzętem dla lekarzy dentystów w Polsce!

Szukasz lepszej oferty? Dentametr przebija ceny!
Zadzwoń do nas.

Powiązane produkty ( 16 inne produkty w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password