O nas

Dentametr to cyfrowy doradca zakupowy, który dobiera każdemu korzystającemu z niego gabinetowi stomatologicznemu najbardziej optymalną ofertę materiałów od naszych partnerów oraz narzędzie do zarządzania materiałami stomatologicznymi.

Dentametr nie rozwiąże wszystkich wyzwań, przed którymi stoi Twoja klinika, ale obiecujemy, że dzięki niemu zarządzanie zapasami będzie łatwiejsze, szybsze i tańsze. Pomożemy znaleźć Ci najlepsze produkty, najtańszego dostawcę oraz najbardziej optymalną wysyłkę. Będziesz mieć dostęp do najbardziej obszernego katalogu materiałów stomatologicznych i jednego łatwego w użyciu narzędzia do zakupów od wszystkich dostawców, z których już korzystasz.

Misja

Naszą misją jest to, aby zmienić sposób, w jaki branża stomatologiczna zarządza swoim zaopatrzeniem.

DARMOWY DOSTĘP DLA GABINETÓW STOMATOLOGICZNYCH

Każdy gabinet stomatologiczny będzie mógł zawsze korzystać za darmo z platformy zakupowej Dentametru. To się nie zmieni. Chcemy aby każdy nawet najmniejszy gabinet miał możliwość zamawiania oraz zarządzanie swoimi materiałami w sposób łatwiejszy, szybszy i tańszy.

RÓWNE TRAKTOWANIE PARTNERÓW

Każdy z naszych partnerów (dystrybutorów oraz producentów materiałów stomatologicznych) będzie traktowany w równy sposób i będzie miał taki sam dostęp do korzystania z platformy. Indywidualne warunki mogą się różnić z uwagi na ofertę produktową partnera ale naszym celem jest aby zapewnić gabinetom stomatologicznym dostęp do jak najbardziej kompleksowej oferty produktowej.

POUFNE CENNIKI PARTNERÓW

Dentametr nie zestawia na platformie cen produktów oferowanych przez naszych partnerów ponieważ nie jesteśmy porównywarką cen, ale kompleksową usługą usprawniającą zarządzanie materiałami w każdym gabinecie stomatologicznym w Polsce

SZACUNEK I OCHRONA PRYWATNOŚCI

Dentametr nigdy nie udostępni żadnych danych umożliwiających identyfikację jakiegokolwiek klienta ani partnera podmiotom trzecim. Uważamy, że jako klient oraz partner masz prawo do całkowitej prywatności, a zapewnienie bezpieczeństwa danych jest naszym najwyższym priorytetem.

Dołącz do nas

Kim jesteśmy

Jesteśmy szybko rozwijającym się zespołem, którego pasją jest pomaganie gabinetom stomatologicznym w osiągnięciu sukcesu. Nasz zespół składa się z inżynierów IT, lekarzy oraz doświadczonych profesjonalistów branży inwestycyjno-biznesowej.

Zalety Dentametru

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Otwarta polityka urlopowa
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Szybki rozwój
  • Elastyczna ścieżka kariery

Pracujemy z różnych miejsc Polski i świata, jednocześnie jesteśmy zaangażowani w budowanie profesjonalnego a równocześnie przyjaznego środowiska pracy, które sprawia, że Dentametr jest domem dla każdego.

Dołącz do zespołu Dentametr

Pomóż nam zrewolucjonizować sposób, w jaki stomatolodzy kupują zaopatrzenie, którego potrzebują, by utrzymać w zdrowiu wszystkie uśmiechy w Polsce.

Analityk Biznesowy
Warszawa/Zdalnie
Partner Account Manager
Warszawa/Zdalnie
Partner Success Manager
Warszawa/Zdalnie
Customer Experience Specialist
Warszawa/Zdalnie
Project Manager
Warszawa/Zdalnie
Business Development Manager
Warszawa/Zdalnie
Programista Front-end
Warszawa/Zdalnie
Programista Back-end
Warszawa/Zdalnie

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password