Dentametr rewolucjonizuje sposób funkcjonowania gabinetów stomatologicznych poprzez nowoczesne podejście do zarządzania wydatkami.

Sprawiamy, że zamawianie materiałów jest szybkie i łatwe, a zarządzanie gabinetem zajmuje mniej czasu

Card
Card
Card

Już ponad 200 gabinetów w Polsce zaufało usługom indywidualnego doradcy zakupowego

Doradzamy w kupowaniu i zarządzaniu zapasami materiałów i analizujemy jak poprawić efektywność gabinetów stomatologicznych co pomaga gabinetom oszczędzać czas i pieniądze aby dentyści mogli skupić się na tym, co robią najlepiej, czyli leczeniu.

Umów się na demo

Dotted map of Poland

Często zadawane pytania

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami!

Ile kosztuje korzystanie z Dentametru?

Dentametr świadczy płatne usługi producentom oraz dystrybutorom materiałów stomatologicznych, którzy są obecni na platformie. Płacą oni za sprzedane produkty, ale jest to wciąż tańsze niż tradycyjne kanały handlowe. Dzięki temu Dentametr jest całkowicie bezpłatny (i taki pozostanie) dla gabinetów stomatologicznych.

Co dzieje się z danymi naszego gabinetu?

Sprzedaż danych nie jest naszym biznesem. Dentametr nigdy nie udostępni żadnych danych umożliwiających identyfikację jakiegokolwiek klienta ani partnera podmiotom trzecim. To co jest kupowane, w jaki sposób oraz jak często jest ściśle prywatne - nawet dla naszego własnego zespołu. Uważamy, że jako klient oraz partner masz prawo do całkowitej prywatności, a zapewnienie bezpieczeństwa danych jest naszym najwyższym priorytetem.

Czy Dentametr to dystrybutor albo grupa zakupowa?

Nie. Dentametr to cyfrowy doradca zakupowy, który dobiera każdemu korzystającemu z niego gabinetowi stomatologicznemu najbardziej optymalną ofertę materiałów od naszych partnerów. Nie jesteśmy grupą zakupową gdyż nie podejmujemy decyzji zakupowych dla naszych użytkowników. Nie jesteśmy też dystrybutorem materiałów stomatologicznych gdyż nie posiadamy własnych magazynów z których wysyłamy towar - opieramy się na sieci partnerów z którymi współpracujemy.

Czy muszę zmieniać dostawcę?

Jeżeli Twój gabinet obecnie korzysta z jednego lub kilku stałych dostawców materiałów stomatologicznych to w żadnym razie nie wymagamy abyś z niego rezygnował. Możemy dla Ciebie dokonać bezpłatnej analizy Twojego koszyka zamówień i sprawdzić czy nie możesz otrzymać tego zamówienia od innego sprzedawcy w lepszych warunkach.

Kompletny katalog

Łącząc wielu sprzedawców oraz producentów produktów i materiałów stomatologicznych w jeden katalog, Dentametr daje dostęp do 99,9% wszystkich produktów używanych przez stomatologów.

Wyszukaj raz i gotowe

Wyszukaj dowolny artykuł i zobacz ceny i zapasy dostawców, szczegółowe informacje i alternatywne opcje, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Wielu dostawców

Docieraj do nowych dostawców, zarządzaj zapasami i monitoruj wskaźniki Twojego gabinetu przez Dentametr

Gotowy na zbudowanie lepszej praktyki dentystycznej?

Dowiedz się jak rozwiązania Dentametr w zakresie zarządzania wydatkami mogą poprawić funkcjonowanie Twojego gabinetu.

Chcesz dołączyć jako partner?

Zarejestruj się (za darmo) w mniej niż 60 sekund lub zaplanuj demo, aby poznać model współpracy.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password