O produkcie

Zobacz pełny opis produktu
GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY NA RYNKU!

iCHIROPRO Bien Air - mikrosilnik implantologiczny i iPAD Apple

Producent: Bien Air

15 900,00 zł
Status: Dostępny

Brutto

Liczba sztuk

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie
Lub zamów telefonicznie: 732 191 011

Znalazłeś/aś lepszą cenę? Porozmawiaj z nami

Potrzebujesz więcej informacji o produkcie?

Wypełnij formularz. Zebranie informacji potrwa kilka minut. Odpowiadamy na każde pytanie!

Najnowszy unit implantologiczny iCHIROPRO to odkrywcze urządzenie na rynku stomatologicznym, odkrywające przed użytkownikiem nową jakość pracy. Jego progresywność polega na użyciu tabletu iPad (oraz wyższych wersji) do obsługi intuicyjnych aplikacji: iCHIROPRO oraz iCHIROPRO Surgery. Pierwsza aplikacja powoduje korzystanie z fabrycznie zaprogramowanych sekwencji 7 wiodących systemów implantologicznych (m.in. Nobel Biocare, Straumann), a druga polega na przeprowadzaniu zabiegów chirurgicznych. Aplikacje są do pobrania za darmo w Apple App Store.

Rozbudowane możliwości konfiguracyjne iCHIROPRO umożliwiają stworzenie kilku zindywidualizowanych i niezależnych profili użytkownika. Każdy z operatorów w równym stopniu może korygować parametry fabryczne oraz proponować własne ustawienia, które korelują z preferencjami. System daje możliwość „wyłączyć” poszczególnych etapów w określonym systemie implantologicznym, regulowację prędkości i kierunek obrotów, moment obrotowy, prędkość przepływu soli fizjologicznej, intensywność podświetlenia oraz wiele więcej. Niezwykle pomocną funkcją jest odtwarzanie przebiegu zabiegu w każdym szczególe. System automatycznie rejestruje raport w oparciu o przeprowadzone procedury, będąc jednocześnie zapisany w zintegrowanej kartotece pacjenta, a dokumentacja dostępna jest w formie przejrzystych tabeli i wykresów. Dane można drukować, eksportować i wysyłać, co jest bardzo pomocne np. w przypadku wymogu skonsultowania przypadku z innym specjalistą. Należy dodać, że praca z aplikacją jest intuicyjna, a możliwości graficzne czytelne i przyjazne użytkownikowi. Warto jeszcze zwrócić uwagę na to, że aby w przyszłości urządzenie używane było efektywnie oraz nie straciło na aktualności, aplikacje będą bez przerwy udoskonalane i aktualizowane, a co za tym idzie dodawane będą nowe funkcje.

Warto dodać, że aplikacje i obsługa za pomocą tabletu iPad to nie wszystko, co Bien-Air ma do zaoferowania – narzędzia współpracujące z iCHIROPRO także warte są uwagi. Mikrosilnik MX-iLED i kątnica CA 20:1 L stanowią ergonomiczny duet – lżejszy i krótszy od zestawów, które funkcjonowały do tej pory oraz doskonale wyważony, co widoczne jest w większym komforcie pracy specjalisty.

Niezwykle lekki, bezszczotkowy mikrosilnik MX-iLED zapewnia komfort pracy, który jest nieporównywalny tak przy niskich jak i wysokich obrotach. Wysoki moment obrotowy ma wpływ na to, że jest to jeden z „najmocniejszych” mikrosilników na rynku. W zależności od określonej wartości momentu obrotowego, system elektroniczny stabilizuje mikrosilnik oraz pozwala na regulację jego mocy, co umożliwia prędkość obrotów, która zostaje dokładnie utrzymana na wymaganym poziomie. Podświetlenie LED, które można regulować, gwarantuje jednorodne, białe światło przypominające światło dzienne. Zastosowanie ceramicznych łożysk kulkowych z zamkniętym wewnątrz smarem umożliwia lekarzowi zapomnieć o konieczności smarowania mikrosilnika. Ponadto MX-iLED jest urządzeniem nadającym się do sterylizacji w autoklawie.

Niewielkich rozmiarów kątnica CA 20:1 L Micro-Series posiada jedną z najmniejszych główek na rynku. Wewnętrzny system chłodzenia zapewnia operatorowi wygodny chwyt za sprawą zamocowanego wężyka irygacyjnego w dolnej części obudowy kątnicy. Podwójny system LED idealnie oświetla miejsce zabiegu naturalnym, białym światłem, które pozostaje jednorodne bez względu na prędkość obrotów mikrosilnika. Instrumentarium unitu można poszerzyć o kolejne narzędzia Bien-Air (np. prostnicę PM 1:2).

Podstawowe parametry unitu:

506 mm - wys.z wieszakiem na płyn fizjologiczny)

przepływ pompy: 30-125 ml/min

przepływ wężyków irygacyjnych: 30-125 ml/min

 

Podstawowe parametry mikrosilnika:

obroty: 100 do 40'000 obr./min

bezszczotkowy

waga: 116,5 gr

światło: możliwość regulacji

Podstawowe parametry kątnicy:

przełożenie 20:1

obroty z Chiropro L: 5 do 2'000 obr./min

waga: 87 gr

światło: 15'000lx

Najtańszy sklep ze sprzętem dla lekarzy dentystów w Polsce!

Szukasz lepszej oferty? Dentametr przebija ceny!
Zadzwoń do nas.

Powiązane produkty ( 16 inne produkty w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password