O produkcie

Lampa do wybierala Philips Zoom WhiteSpeed 

Zobacz pełny opis produktu
GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY NA RYNKU!

Lampa do wybielania Philips Zoom White Speed

Producent: Philips

10 000,00 zł
Status: Dostępny

Brutto

Liczba sztuk

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie
Lub zamów telefonicznie: 732 191 011

Znalazłeś/aś lepszą cenę? Porozmawiaj z nami

Potrzebujesz więcej informacji o produkcie?

Wypełnij formularz. Zebranie informacji potrwa kilka minut. Odpowiadamy na każde pytanie!

Nowości Philips Zoom WhiteSpeed:

Różna intensywność światła - umożliwia korzystanie z niższych ustawień dla pacjentów wrażliwych, gwarantując, każdemu pacjentowi  bardziej komfortową procedurę

Zaawansowane niebieskie diody, są odpowiedzialne za mniejsze koszty eksploatacyjne zabiegów i emitują 100% większe natężenie światła niż ma to miejsce w przypadku konkurencyjnej profesjonalnej wybielającej lampy  (Beyond Polus).

Bardziej przyjazne dla środowiska niskie  zużycie energii z 41% w odróżnieniu do zoom AP + .

95% pacjentów wyraża opinię że Zoom WhiteSpeed posiada idealny końcowy efekt.

40% lepsze wyniki w porównaniu do wybielania profesjonalnego bez korzystania ze światła .

Odświeżony design i lepsza ergonomia, większe kółka, nowa przeciwwaga.

Model wybielania aktywowany światłem - najszybszy i najbardziej efektywny. Zaawansowana technologia wraz z ergonomią urządzenia gwarantuje podczas wybielania wysoki komfort pacjentowi.

 

Cały zabieg zaplanowany jest na trzy 15-minutowe sesje z przerwami celem zmiany żelu. System Philips Zoom White Speed korzysta w procesie wybielania z opatentowanej reakcji ,,photo-fentom", zachodzącej pomiędzy znajdującym się w żelu nadtlenkiem wodoru a żelazem. Gdy te związki się połączą, tworzą one rodnik grupy wodorotlenowej nazywanej ,,pogromcą przebarwień''. 

Światło emitowane przez lampę Philips Zoom White Speed w sposób cykliczny sprawia, że żelazo jest odnawiane. Umożliwia to utrzymanie ciągłej produkcji rodników grupy wodorotlenowej i szybszą elimanację przebarwień, co w oczywisty sposób ulepsza efekty wybielania. Za sprawą tej wyjątkowej reakcji obniżono stężenia żelu wybielającego. Philips Zoom White Speed jest więc jedynym modelem który potrafi wykorzystać relatywnie niskie stężenie żelu (25% H2O2). Dzięki temu proces wybielania jest bardziej stabilny, a efekty, jakie w ten sposób są uzyskiwane, widoczne są znacznie dłużej w odróżnieniu od konkurencyjnych modeli. Preparat wybielający o niskim stężeniu daje pewność redukcji nadwrażliwości tak w trakcie zabiegu, jak i po jego zakończeniu.

 

Badania kliniczne związane z modelem Zoom! udowadniają, że żaden inny model wybielający nie proponuje tak wysokiej skuteczności działania w tak krótkim czasie. Żel wybielający Zoom! korzysta z opatentowanej technologii Photo Fenton – reakcji chemicznej, która zachodzi pomiędzy nadtlenkiem wodoru a związkiem żelaza (zawartym w żelu fotoaktywatorze).

Po zmieszaniu tych dwóch związków cząsteczka nadtlenku wchodzi w reakcję z żelazem, co powoduje, że powstają wolne rodniki, związki za sprawą których ma miejsce eliminacja przebarwień. Z kolei wykorzystanie odpowiedniej długości fali oraz natężenia, sprawia, że światło emitowane przez lampę Zoom! cyklicznie odnawia żelazo (ponownie powraca do postaci nieutlenionej), dzięki czemu nieustannie produkuje ono związki eliminujące przebarwienia. Reakcja ta, nazwana reakcją Photo Fenton, w istotnym stopniu ulepsza skutek procesu wybielania zębów.

Nie ma do czego porównać skutków wybielania, które jest wspomagane światłem!

Pamiętaj, modele wybielające, które nie są inicjowane światłem nie potrafią utrzymać podczas całego zabiegu tak wysokiej efektywności działania jak w opisywanym wyżej przypadku. Dlatego system Zoom! to aktualnie najlepsze rozwiązanie jakie możesz zaproponować swoim pacjentom.

Najtańszy sklep ze sprzętem dla lekarzy dentystów w Polsce!

Szukasz lepszej oferty? Dentametr przebija ceny!
Zadzwoń do nas.

Powiązane produkty ( 13 inne produkty w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password