O produkcie

Zobacz pełny opis produktu
GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY NA RYNKU!

Lupy zabiegowe ergo-vision SurgiTel 2,5x ( TTL ) wraz z oprawkami Aero

Producent: SurgiTel

6 450,00 zł
Status: Dostępny

Brutto

Liczba sztuk

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie
Lub zamów telefonicznie: 732 191 011

Znalazłeś/aś lepszą cenę? Porozmawiaj z nami

Potrzebujesz więcej informacji o produkcie?

Wypełnij formularz. Zebranie informacji potrwa kilka minut. Odpowiadamy na każde pytanie!

EVC Ultralight (2.5, 3.0x) montowane w szkłach (TTL)

 

Lupy SurgiTel EVC Ultralight TTL są doskonałym wyborem dla lekarza szukającego:

Komfortowej pracy w powiększeniu

Większego pola widzenia

Dużej głębi ostrości

Jednym z opatentowanych rozwiązań konstrukcyjnych lup TTL jest zwiększony kąt deklinacji. Oznacza to, że praca w tych lupach wymusza prawidłową postawę.

Lupy SurgiTel TTL są lekkie (nie tarci na tym jakość optyki), można je zamontować do różnych opraw i dla zwiększenia komfortu pracy używać z oświetleniem SurgiTel i/lub cyfrową kamerą video.

Co wyróżnia lupy SurgiTel EVC Ultralight TTL?

Opatentowana oprawka „Tilt”: Zapewnia zwiększony kąt deklinacji i ergonomiczną postawę pracy (rozwiązanie dostępne w oprawach Ergo)

Podwójne poduszeczki nosowe: Równomiernie rozkładają ciężar lup

Oprawy Oakley: Współpraca SurgiTel i Oakley gwarantuje najlepszy komfort podczas pracy i nowoczesny styl (rozwiązanie Ergo „Tilt” nie jest dostępne w oprawach Oakley)

Optyka ErgoVision HD: Najwyższa jakość, optyka ze szkła mineralnego o wysokiej rozdzielczości

Opis produktu

Powiększenie

Rodzaj optyki

Model

Odległość robocza

Głębia ostrości

Pole widzenia

2.5x Flex(*)

Galileusza

EVXIM 250

25 – 61cm

20-35cm

9-20cm

2.5x Ergo(*)

Galileusza kompaktowa

EVCIM 250

25 – 61cm

13-38cm

8-18cm

3.0x

Galileusza kompaktowa

EVCIM 300

25 – 61cm

10-23cm

6-10cm

Najlepsze lupy wymagają najlepszej optyki

Macierzystą firmą SurgiTel jest General Scientific Corporation (GSC), który posiada ponad 70-letnią historię. Od 1930 roku, GSC projektuje i produkuje produkty optyczne dla klinicznych, komercyjnych, aeronautycznych i naukowych zastosowań.

Doświadczenie, które posiada SurgiTel w dziedzinie optyki, jest gwarancją wysokiej jakości. Cechy lup SurgiTel:

Najlepsze soczewki i powłoki antyrefleksyjne: SurgiTel używa wyłącznie opatentowanego systemu wielokrotnego nakładani powłok antyrefleksyjnych. Dzięki zastosowaniu szkła optycznego o dużej gęstości, soczewki mogą być cieńsze i lżejsze od soczewek wykonanych ze standardowych materiałów. Powłoki antyrefleksyjne stanowią także ochronę przed zarysowaniami, wpływają na większą wytrzymałość lup i lepszą wizję.

Powiększenie HD: w przeciwieństwie do innych producentów, którzy używają optyki o wysokiej rozdzielczości tylko w specjalnych liniach Premium, wszystkie lupy SurgiTel są produkowane z wykorzystaniem technologii HD. Powiększenie HD oznacza, że są państwo w stanie widzieć i pracować lepiej dzięki:

Wysokiej rozdzielczości, która zapewnia najwyraźniejszy i najostrzejszy obraz

Kolorowi o dużej czystości – aby widzieć wyraźnie, bez żółtawych obrazów

Opatentowanemu systemowi centrowania lupy przy pomocy lasera – oglądany obraz jest widziany precyzyjnie w linii wzroku

Dużej głębi ostrości – obraz jest ostry w dużym przedziale odległości

Większemu polu widzenia – większe pole zabiegów

Szkła okularowe SurgiTel lub Oakley: wybierając oprawy Oakley lub tytanowe oprawy Standard lub Ergo SurgiTel, mogą być państwo pewni, że wybrali szkła okularowe o najwyższej jakości. Szkła okularowe SurgiTel są wykonane z wysokiej jakości kompozytowego szkła optycznego. Opatentowane sportowe szkła okularowe Oakley gwarantują:

Wyraźny, ostry obraz: bez powiększenia, niewyraźnych i ciemnych obrazów jak w przypadku okularów niższej jakościOchronę wzroku: Okulary Oakley przeszły testy ANSI (ang. American National Standards Institute – instytucji ustalającej normy techniczne obowiązujące w USA). W testach „dużej masy” i „dużej prędkości” szkła okularowe Oakley osiągnęły doskonałe rezultaty.

Opatentowane ergonomiczne rozwiązania konstrukcyjne w lupach SurgiTel

W lupach SurgiTel zastosowano wiele opatentowanych rozwiązań konstrukcyjnych, które gwarantują doskonałe widzenie i poprawiają komfort pracy.

Opatentowane ergonomiczne rozwiązania konstrukcyjne:

Pionowy przesuw w lupach montowanych na zawiasach: pozwala na dopasowanie położenie lup montowanych na zawiasach w płaszczyźnie pionowej i poziomej. Podwójna regulacja pozwala na precyzyjne dopasowanie lup do użytkownika, poprawiając tym pozycję pracy i wizję.

Oprawa Ergo „Tilt” w lupach montowanych w szkłach okularowych: jeśli podczas pracy w lupach dentysta jest zmuszony do pochylania głowy w celu zobaczenia pola zabiegowego, szybciej wystąpi u niego zmęczenie mięśni. Dzięki konstrukcji opatentowanej oprawki SurgiTel Ergo „Tilt” TTL kąt deklinacji i pole widzenia są większe, co umożliwia komfortową pracę bez znacznego pochylania głowy.

Konstrukcja lup pryzmatowych o dużym powiększeniu: mniejszy rozmiar lup pryzmatowych umożliwia lekarzowi pracującemu w powiększeniu od 3.0x do 8.0x pracę bez uczucia ciężkości i dyskomfortu, które występują podczas pracy z większymi lupami pryzmatowymi. Mały rozmiar lup udało się osiągnąć bez rezygnowania z wysokiej jakości optyki.

Opatentowany system podwójnych poduszeczek nosowych: dostępne są trzy rozmiary nosków aby jak najlepiej dopasować lupy dla każdego lekarza. Podwójne poduszeczki nosowe zapewniają komfort pracy i równomierne rozłożenie ciężaru lup, zwłaszcza podczas pracy ze światłem montowanym na oprawach.

Dlaczego oprawy Oakley?

o Najlepsza konstrukcja opraw: oprawy okularowe Oakley są wykonane z lekkiego, absorbującego uderzenia materiału, który zapewnia dużą wytrzymałość, elastyczność i komfort wymagane przez profesjonalnych sportowców.

o Najlepsze dopasowanie: opatentowane trzypunktowe podparcie nie tylko zapewnia stabilność i komfort pracy ale także precyzyjnie utrzymuje soczewki w linii wzroku, dając wyraźny, dokładny obraz, niezbędny podczas pracy.

o Najlepsze szkła: testy przeprowadzone przez ANSI (ang. American National Standards Institute – instytucję ustalającą normy techniczne obowiązujące w USA) udowodniły, że szkła Oakley High Definition Optics® umożliwiają zobaczenie obrazu wyraźniej, ostrzej i bez powiększenia, które oferują zwykłe szkła działające jak szkła korekcyjne. Dzięki czystej optyce przedmioty widziane są dokładnie w miejscu, w którym się znajdują, obraz nie jest przesunięty, jak w przypadku szkieł gorszej jakości. W testach ANSI „dużej masy” i „dużej prędkości” szkła okularowe Oakley osiągnęły doskonałe rezultaty, dowodząc że stanowią pełną ochronę dla oczu.

 

Dlaczego warto wybrać oprawy SurgiTel Ergo?

o Konstrukcja oprawy Ergo poprawia postawę pracy: na podstawie wyników wieloletnich badań nad ergonomią pracy, zauważyliśmy, że wiele lup wymusza na użytkowniku nieprawidłową postawę pracy, co z kolei powoduje dyskomfort i zmęczenie. Dzięki pochyleniu oprawy bliżej twarzy i zastosowaniu pionowego przesuwu, osiągnięto w SurgiTel 45 stopniowy kąt deklinacji. Ergonomiczna konstrukcja opraw pozwala użytkownikowi siedzieć lub stać w bardziej wyprostowanej pozycji, redukując obciążenie karku.

o Tytanowe oprawy są lekkie i wytrzymałe: jedną z zalet używania tytanu do produkcji opraw okularowych jest fakt, że tytan jest równie trwały jak stal ale o połowę lżejszy. Do produkcji swoich opraw, SurgiTel używa jedynie tytanu najwyższej jakości.

o Opatentowany system podwójnych poduszeczek nosowych: oprawy Ergo zostały zaprojektowane aby zapewnić użytkownikowi jak największy komfort pracy. W oprawach zastosowano opatentowany system podwójnych poduszeczek nosowych, które równomiernie rozkładają ciężar lup. Oprawy okularowe SurgiTel wytrzymają wiele lat codziennego używania.

Dopłata do oprawek Oakley - 500zł

Najtańszy sklep ze sprzętem dla lekarzy dentystów w Polsce!

Szukasz lepszej oferty? Dentametr przebija ceny!
Zadzwoń do nas.

Powiązane produkty ( 16 inne produkty w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password