O produkcie

Jednym z opatentowanych rozwiązań konstrukcyjnych lup FLM jest w pełni regulowany kąt deklinacji. Oznacza to, że lupę można ustawić w sposób zapewniający ergonomiczną postawę pracy i precyzyjne widzenie zgodne z linią wzroku.

Zobacz pełny opis produktu
GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY NA RYNKU!

Lupy zabiegowe ergo-vision SurgiTel 2,5x ( FLM ) wraz z oprawkami Aero

Producent: SurgiTel

5 900,00 zł
Status: Dostępny

Brutto

Liczba sztuk

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie
Lub zamów telefonicznie: 732 191 011

Znalazłeś/aś lepszą cenę? Porozmawiaj z nami

Potrzebujesz więcej informacji o produkcie?

Wypełnij formularz. Zebranie informacji potrwa kilka minut. Odpowiadamy na każde pytanie!

EVC Ultralight (2.5, 3.0x) montowane na zawiasach (FLM)

 

Lupy SurgiTel EVC FLM są idealnym wyborem dla lekarza, któremu zależy na:

Komfortowej pracy w powiększeniu

Większego pola widzenia

Dużej głębi ostrości

Jednym z opatentowanych rozwiązań konstrukcyjnych lup FLM jest w pełni regulowany kąt deklinacji. Oznacza to, że lupę można ustawić w sposób zapewniający ergonomiczną postawę pracy i precyzyjne widzenie zgodne z linią wzroku.

Lupy SurgiTel FLM są lekkie (nie tarci na tym jakość optyki), można je zamontować na różnych oprawach i dla zwiększenia komfortu pracy używać z oświetleniem SurgilTel i/lub cyfrową kamerą video.

Co wyróżnia lupy SurgiTel EVC Ultralight FLM?

Podwójne poduszeczki nosowe: Równomiernie rozkładają ciężar lup

Podwójna regulacja kąta deklinacji: Opatentowany pionowy przesuw + podwójny zawias pozwalają na pełną regulację i dostosowanie lupy do potrzeb użytkownika. Inne lupy są tylko częściowo regulowane co prowadzi do złego ustawienia i niewłaściwej postawy podczas pracy

Oprawy Oakley: Współpraca SurgiTel i Oakley gwarantuje najlepszy komfort pracy i nowoczesny styl

Optyka ErgoVision HD: Najwyższa jakość, optyka ze szkła mineralnego o wysokiej rozdzielczości

Opis produktu

 

Powiększenie Rodzaj optyki Model Odległość robocza Głębia ostrości Pole widzenia

2.5x Flex(*) Galileusza EVX 250N

EVX 250F

EVX 250XF 25-45cm

28-63cm

35-87cm 20cm

35cm

50cm 9-15cm

10-20cm

11-27cm

2.5x Ergo(*) Galileusza EVC 250N

EVC 250M

EVC 250F

EVC 250XF 25-38cm

28-48cm

30-53cm

38-75cm 13cm

18cm

23cm

38cm 8-11cm

8-12cm

9-14cm

10-18cm

3.0x Galileusza kompaktowa EVC 300N

EVC 300M

EVC 300F

EVC 300XF 25-35cm

30-43cm

33-50cm

43-65cm 10cm

13cm

18cm

23cm 5-6cm

6-7cm

6-9cm

7-10cm

  *N=near (blisko), M=medium (średnio), F=far (daleko), XF=extra far (bardzo daleko)

 

Najlepsze lupy wymagają najlepszej optyki

Macierzystą firmą SurgiTel jest General Scientific Corporation (GSC), który posiada ponad 70-letnią historię. Od 1930 roku, GSC projektuje i produkuje produkty optyczne dla klinicznych, komercyjnych, aeronautycznych i naukowych zastosowań.

Doświadczenie, które posiada SurgiTel w dziedzinie optyki, jest gwarancją wysokiej jakości. Cechy lup SurgiTel:

Najlepsze soczewki i powłoki antyrefleksyjne: SurgiTel używa wyłącznie opatentowanego systemu wielokrotnego nakładani powłok antyrefleksyjnych. Dzięki zastosowaniu szkła optycznego o dużej gęstości, soczewki mogą być cieńsze i lżejsze od soczewek wykonanych ze standardowych materiałów. Powłoki antyrefleksyjne stanowią także ochronę przed zarysowaniami, wpływają na większą wytrzymałość lup i lepszą wizję.

Powiększenie HD: w przeciwieństwie do innych producentów, którzy używają optyki o wysokiej rozdzielczości tylko w specjalnych liniach Premium, wszystkie lupy SurgiTel są produkowane z wykorzystaniem technologii HD. Powiększenie HD oznacza, że są państwo w stanie widzieć i pracować lepiej dzięki:

Wysokiej rozdzielczości, która zapewnia najwyraźniejszy i najostrzejszy obraz

Kolorowi o dużej czystości – aby widzieć wyraźnie, bez żółtawych obrazów

Opatentowanemu systemowi centrowania lupy przy pomocy lasera – oglądany obraz jest widziany precyzyjnie w linii wzroku

Dużej głębi ostrości – obraz jest ostry w dużym przedziale odległości

Większemu polu widzenia – większe pole zabiegów

Szkła okularowe SurgiTel lub Oakley: wybierając oprawy Oakley lub tytanowe oprawy Standard lub Ergo SurgiTel, mogą być państwo pewni, że wybrali szkła okularowe o najwyższej jakości. Szkła okularowe SurgiTel są wykonane z wysokiej jakości kompozytowego szkła optycznego. Opatentowane sportowe szkła okularowe Oakley gwarantują:

Wyraźny, ostry obraz: bez powiększenia, niewyraźnych i ciemnych obrazów jak w przypadku okularów niższej jakościOchronę wzroku: Okulary Oakley przeszły testy ANSI (ang. American National Standards Institute – instytucji ustalającej normy techniczne obowiązujące w USA). W testach „dużej masy” i „dużej prędkości” szkła okularowe Oakley osiągnęły doskonałe rezultaty.

Opatentowane ergonomiczne rozwiązania konstrukcyjne w lupach SurgiTel

W lupach SurgiTel zastosowano wiele opatentowanych rozwiązań konstrukcyjnych, które gwarantują doskonałe widzenie i poprawiają komfort pracy.

Opatentowane ergonomiczne rozwiązania konstrukcyjne:

Pionowy przesuw w lupach montowanych na zawiasach: pozwala na dopasowanie położenie lup montowanych na zawiasach w płaszczyźnie pionowej i poziomej. Podwójna regulacja pozwala na precyzyjne dopasowanie lup do użytkownika, poprawiając tym pozycję pracy i wizję.

Oprawa Ergo „Tilt” w lupach montowanych w szkłach okularowych: jeśli podczas pracy w lupach dentysta jest zmuszony do pochylania głowy w celu zobaczenia pola zabiegowego, szybciej wystąpi u niego zmęczenie mięśni. Dzięki konstrukcji opatentowanej oprawki SurgiTel Ergo „Tilt” TTL kąt deklinacji i pole widzenia są większe, co umożliwia komfortową pracę bez znacznego pochylania głowy.

Konstrukcja lup pryzmatowych o dużym powiększeniu: mniejszy rozmiar lup pryzmatowych umożliwia lekarzowi pracującemu w powiększeniu od 3.0x do 8.0x pracę bez uczucia ciężkości i dyskomfortu, które występują podczas pracy z większymi lupami pryzmatowymi. Mały rozmiar lup udało się osiągnąć bez rezygnowania z wysokiej jakości optyki.

Opatentowany system podwójnych poduszeczek nosowych: dostępne są trzy rozmiary nosków aby jak najlepiej dopasować lupy dla każdego lekarza. Podwójne poduszeczki nosowe zapewniają komfort pracy i równomierne rozłożenie ciężaru lup, zwłaszcza podczas pracy ze światłem montowanym na oprawach.

Dlaczego oprawy Oakley?

o Najlepsza konstrukcja opraw: oprawy okularowe Oakley są wykonane z lekkiego, absorbującego uderzenia materiału, który zapewnia dużą wytrzymałość, elastyczność i komfort wymagane przez profesjonalnych sportowców.

o Najlepsze dopasowanie: opatentowane trzypunktowe podparcie nie tylko zapewnia stabilność i komfort pracy ale także precyzyjnie utrzymuje soczewki w linii wzroku, dając wyraźny, dokładny obraz, niezbędny podczas pracy.

o Najlepsze szkła: testy przeprowadzone przez ANSI (ang. American National Standards Institute – instytucję ustalającą normy techniczne obowiązujące w USA) udowodniły, że szkła Oakley High Definition Optics® umożliwiają zobaczenie obrazu wyraźniej, ostrzej i bez powiększenia, które oferują zwykłe szkła działające jak szkła korekcyjne. Dzięki czystej optyce przedmioty widziane są dokładnie w miejscu, w którym się znajdują, obraz nie jest przesunięty, jak w przypadku szkieł gorszej jakości. W testach ANSI „dużej masy” i „dużej prędkości” szkła okularowe Oakley osiągnęły doskonałe rezultaty, dowodząc że stanowią pełną ochronę dla oczu.

 

Dlaczego warto wybrać oprawy SurgiTel Ergo?

o Konstrukcja oprawy Ergo poprawia postawę pracy: na podstawie wyników wieloletnich badań nad ergonomią pracy, zauważyliśmy, że wiele lup wymusza na użytkowniku nieprawidłową postawę pracy, co z kolei powoduje dyskomfort i zmęczenie. Dzięki pochyleniu oprawy bliżej twarzy i zastosowaniu pionowego przesuwu, osiągnięto w SurgiTel 45 stopniowy kąt deklinacji. Ergonomiczna konstrukcja opraw pozwala użytkownikowi siedzieć lub stać w bardziej wyprostowanej pozycji, redukując obciążenie karku.

o Tytanowe oprawy są lekkie i wytrzymałe: jedną z zalet używania tytanu do produkcji opraw okularowych jest fakt, że tytan jest równie trwały jak stal ale o połowę lżejszy. Do produkcji swoich opraw, SurgiTel używa jedynie tytanu najwyższej jakości.

o Opatentowany system podwójnych poduszeczek nosowych: oprawy Ergo zostały zaprojektowane aby zapewnić użytkownikowi jak największy komfort pracy. W oprawach zastosowano opatentowany system podwójnych poduszeczek nosowych, które równomiernie rozkładają ciężar lup. Oprawy okularowe SurgiTel wytrzymają wiele lat codziennego używania.

Dopłata do oprawek Oakley - 500zł

Najtańszy sklep ze sprzętem dla lekarzy dentystów w Polsce!

Szukasz lepszej oferty? Dentametr przebija ceny!
Zadzwoń do nas.

Powiązane produkty ( 16 inne produkty w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password