O produkcie

Zobacz pełny opis produktu
GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY NA RYNKU!

Piezosurgery White firmy Mectron

Producent: Mectron

20 400,00 zł
Status: Dostępny

Brutto

Liczba sztuk

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie
Lub zamów telefonicznie: 732 191 011

Znalazłeś/aś lepszą cenę? Porozmawiaj z nami

Potrzebujesz więcej informacji o produkcie?

Wypełnij formularz. Zebranie informacji potrwa kilka minut. Odpowiadamy na każde pytanie!

Włoska firma Mectron oferuje przystępnie zaprojektowany, jak to tylko możliwe, nowy produkt. To rozwiązanie dla Ciebie gdy szukasz niezbędnego minimum w interfejsie, z gwarancją najwyższej dokładności wykonania.

Metron wyczulony na opinie klientów, zaproponował lekarzom produkt bardziej ekonomiczny, nie tracąc na funkcjonalności. Opetentowana technologia Piezosurgery dostępna jest w estetycznej, białej obudowie którą można zabezpieczyć sterylną folią.

Świetne i minimalistyczne wykonanie. Dobra cena. Dokładność. Poznaj nowe Piezosurgery White! 

Oryginalna technologia Piezosurgery oferuje większą ilość rozwiązań klinicznych każdemu chirurgowi i implantologowi. Dzieje się to za sprawą opatentowanym, kontrolowanym, trójwymiarowym drganiom ultradźwiękowym Piezosurgery, które pozwalają na szerokie wykorzystanie w chirurgii stomatologicznej i szczękowej, implantologii, periodontologii, ortodoncji chirurgicznej.

Piezosurgery powstały, aby pokonać przeszkody, ograniczające dokładność wykonywania zabiegu i bezpieczeństwo śródoperacyjne, występujące, gdy wykorzystywane są tradycyjne narzędzia do cięcia kości. Umożliwia lekarzowi to, na co nie pozwalają inne instrumenty.

Technologia Piezosurgery jest od 1998 roku ulepszana i jest jedyną na świecie tak bogato udokumentowaną naukowo technologią piezochirurgii. Tajemnica tej opatentowanej technologii ultradźwiękowej polega na wyjątkowym oprogramowaniu ściśle współpracującym z końcówkami roboczymi. Nie wydziela się nadmierna ilość ciepła podczas cięcia, nie dochodzi do nekrozy kości.

Zakres działania ultradźwięków Piezosurgery opracowano świadomie z przeznaczeniem do cięcia tkanek kostnych z redukcją ryzyka uszkodzenia tkanek miękkich.

Za sprawą inteligentnego oprogramowania system sterowania jest intuicyjny, ale także zapewnia najwyższą wydajność i bezpieczeństwo pracy urządzenia.

Dzięki kluczowi dynamometrycznemu, gwarantującemu także optymalną siłę dokręcania zapewniona jest wymiana końcówek roboczych w sposób niezwykle prosty i szybki 

Każdy element urządzenia przez które przepływa płyn, m.in. przewód rękojeści i sama rękojeść, jest przystosowany do całkowitej sterylizacji.

Piezosurgery, to także wybór ponad 50 końcówek (opcjonalnych) do piezoelektrycznej chirurgii kości zaprojektowanych we współpracy z doświadczonymi klinicystami. W propozycji nowy, wyjątkowy system końcówek do przygotowania łoża pod implanty, którego użycie skraca czas integracji implantu z kością.

W skład zestawu wchodzi: Piezosurgery white (przewody do pompy 8x, Klucz dynamometryczny K8 1x, kontroler nożny 1x, kabel zasilający 1x, walizka 1x), Piezosurgery - LED końcówka z przewodem roboczym PS touch i white"

Dlaczego warto wybrać Mectron Piezosurgery® czyli unikalne cechy:

niespotykana precyzja i kontrola działania w polu operacyjnym - mikrometryczne i kontrolowane cięcie tkanki kostnej 

maksymalne bezpieczeństwo dla lekarza i pacjent - selektywne cięcie tkanek twardych bez ryzyka uszkodzenia tkanek miękkich 

kawitacja płynu irygującego – stymulacja regeneracji komórek, poprawienie gojenia, podwyższona widoczność śródoperacyjna

optymalna efektywność cięcia bez nadmiernej emisji ciepła zagwarantowana przez opatentowaną, unikalnątechnologię ultradźwiękową 

komfort pracy dla lekarza za sprawą wysokich walorów ergonomicznych urządzenia 

możliwość łatwej sterylizacji wszystkich części urządzenia

Najtańszy sklep ze sprzętem dla lekarzy dentystów w Polsce!

Szukasz lepszej oferty? Dentametr przebija ceny!
Zadzwoń do nas.

Powiązane produkty ( 16 inne produkty w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password