O produkcie

Zobacz pełny opis produktu
GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY NA RYNKU!

Zestaw Planmeca ProX + ProSkaner

Producent: Planmeca

25 900,00 zł
Status: Dostępny

Brutto

Liczba sztuk

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie
Lub zamów telefonicznie: 732 191 011

Znalazłeś/aś lepszą cenę? Porozmawiaj z nami

Potrzebujesz więcej informacji o produkcie?

Wypełnij formularz. Zebranie informacji potrwa kilka minut. Odpowiadamy na każde pytanie!

Idealne funkcje – zoptymalizowane, wysokiej jakości obrazowanie

Każdy wymagany kontrast i gęstość otrzymywany jest za sprawą zmiennej kV (50–70 kV) i mA (2–8 mA).

Kompatybilny interfejs z magnetycznym złączem dla cyfrowego czujnika rvg Planmeca ProSensor.

Nowa lampa rentgenowska z ogniskową 0,4 mm, maksymalizującą rozdzielczość.

Prosta, płynna i szybka praca z właściwymi parametrami ekspozycji dla zębów trzonowych, przedtrzonowych, siekaczy, kłów i badań endodontycznych.

Przyciski pozwalające na kontrolę wartości parametrów ekspozycji, zapewniają, że ma miejsce przystosowanie aparatu do obrazowania filmowego lub cyfrowego.

Wysoka częstotliwość (66kHz), stały potencjał promieniowania generatora sprawia, że dawka promieniowania jonizującego pochłanianego przez pacjenta jest zredukowana o ponad 25% w odróżnieniu od konwencjonalnych generatorów AC.

Praktyczny i stylowy aparat Planmeca ProX umożliwia proste i precyzyjne pozycjonowanie, zapewniając profesjonalne obrazowanie wysokiej jakości.

 

Elegancki wygląd – proste ustawianie

Wyjątkowy, niesymetryczny projekt głowicy rentgenowskiej umożliwia pozycjonowanie w sposób wyjątkowo prosty i dokładny.  Planmeca ProX ma wyważone ramię, gwarantujące płynne, właściwe ruchy.

Intuicyjna obsługa z szybkimi ustawieniami

Parametry obrazu wybiera się z intuicyjnego panelu sterowania. Dobór właściwych wartości ekspozycji dla poszczególnych przypadków zapewnione jest przez szybkie ustawienia w zależności od potrzeb obrazowania (ząb, zgryzowo-skrzydłowe, endo, zgryz i dorosły / dziecko). Parametry techniki promieniowania (długość tubusa, czułość filmu itp.) reguluje się w łatwy sposób, dokonując korekty ustawienia gęstości.

Optymalne parametry dla wszystkich potrzeb klinicznych

Planmeca ProX jest gwarancją pełnej kontrolę parametrów obrazu (kV, mA, czas), zapewniając tym samym właściwe obrazowanie dla odmiennych warunków anatomicznych oraz receptorów obrazu. Napięcie jest regulowane w zakresie od 60 do 70 kV, a prąd anodowy od 2 do 8 mA.

Konfiguracja dla dowolnej instalacji

Aparat  Planmeca ProX przeznaczony jest do różnego montowania: tradycyjnie na ścianie, na unicie stomatologicznym, do sufitu z opcją  do lampy pola pracy i na kolumnie  montowanej do podłogi.  W ofercie jest pięć długości ramion do montażu aparatu na ścianie, zasięg 152 – 203 cm. 

Ucyfrowienie z Planmeca ProSensor

Radiografia cyfrowa Planmeca ProSensor  sprzyja właściwemu przebiegu pracy w gabinecie stomatologicznym. Łatwy wybór rodzaju obrazowania automatycznie wdraża zaprogramowane ustawienia czujników cyfrowych. Łącznik Planmeca ProSensor jest zintegrowany z ramieniem  aparatu rentgenowskiego odpowiadając za to, że kabli nie będzie na podłodze i tym samym nie będą ograniczać miejsca pracy.

Najtańszy sklep ze sprzętem dla lekarzy dentystów w Polsce!

Szukasz lepszej oferty? Dentametr przebija ceny!
Zadzwoń do nas.

Powiązane produkty ( 16 inne produkty w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password