O produkcie

Zobacz pełny opis produktu
GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY NA RYNKU!

KaVo Scan eXam ONE - system radiowizjografii cyfrowej, skaner płytek fosforowych

Producent: KAVO

24 500,01 zł
Status: Dostępny

Brutto

Liczba sztuk

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie
Lub zamów telefonicznie: 732 191 011

Znalazłeś/aś lepszą cenę? Porozmawiaj z nami

Potrzebujesz więcej informacji o produkcie?

Wypełnij formularz. Zebranie informacji potrwa kilka minut. Odpowiadamy na każde pytanie!

Szybkie i niezawodne cyfrowe obrazowanie wewnątrzustne

KaVo Scan eXam ONE  - Skaner płytek fosforowych  kontynuuje możliwości legendarnego urządzenia Soredex Digora, posiadając zalety wykonywania zdjęć na kliszy RTG i łącząc je z najnowszym systemem cyfrowym. Cyfrowe skanowanie umożliwia uzyskanie czystego i wyraźnego obrazu z zachowaniem korzyści cechujących urządzenia rentgenowskie.

Płytki obrazowe PSP - elastyczne, cienkie i bezprzewodowe, dostępne w tradycyjnych rozmiarach, umieszczane są identycznie, jak tradycyjne klisze RTG. Kilka sekund wystarczy, żeby skonwertować i oczyścić płytki obrazowe celem kolejnego ich użycia, a cyfrowy obraz zapisany i gotowy do przeglądu oraz diagnostyki.

Radiografia KaVo Scan eXam ONE umożliwia zmniejszenie wydatków, oszczędność czasu i eliminację błędów, które towarzyszą tradycyjnej obróbce klisz, zarazem efektywnie rozwijając Twoją praktykę. Skaner światłoczułych płytek fosforowych współpracuje z dedykowaną lampą KaVo Focus, jak również z większością aparatów rtg, które gabinety zazwyczaj posiadają.

Przystępna cena i cyfrowe obrazy dostępne natychmiast

Za sprawą nowoczesnych płytek PSP, które są wielokrotnego użytku, a przy tym wyjątkowo trwałe, można być pewnym braku kosztów, związanych z obróbką klasycznych klisz RTG. Bezdotykowy model obsługi zabezpiecza płytki, powodując, że są sterylne i niezawodne przez cały czas. System skanuje i dostarcza obraz rtg wewnątrzustny w czasie kilku sekund. Światłoczułe płytki fosforowe są do dyspozycji w rozmiarach 0,1,2,3, dlatego też lekarz stomatolog ma możliwość zrobienia każdej możliwej projekcji zdjęć rtg wewnątrzustnych także w projekcji zgryzowej w formacie 4C.

W praktyce stomatologicznej zdjęcia wysokiej jakości mogą być przesyłane między komputerami, co sprawia, że system PSP jest wyjątkowo ekonomiczny, w przypadku dużych praktyk. Urządzenie KaVo Scan eXam ONE polecane jest wraz z zestawem akcesoriów, w tym z jednorazowymi osłonkami i pojemnikiem do przechowywania płytek. 

Do wyboru kompaktowy rozmiar i 5 kolorów 

Urządzenie KaVo Scan eXam ONE zaraz po wyjęciu z opakowania jest gotowe do użycia. Twoi pracownicy będą zadowoleni z prostoty pracy oraz zwrócą uwagę na korzyści płynące z wiarygodnych i spójnych obrazów cyfrowych. Skrócony czas pracy lekarza w związku z  5-7 sekundowem czasem odczytu płytek, gwarantując idealną jakość - cyfrowy obraz diagnostyczny, do odczytania na każdym komputerze. Gdy na ekranie widoczny jest obraz, funkcja automatycznego kasowania czyści płytkę, celem wykorzystania jej do następnego odczytu. Warto przypomnieć, że cyfrowe fotografie nie trzeba wywoływać, można je w prosty sposób przechowywać, archiwizować i tym samym są gotowe do podglądu.

Doskonałe badania, wyraźny obraz i bezpieczeństwo

Skaner zapewnia wyraźny obraz widoczny w pełnym, dziennym świetlne (nie ma problemów z prześwietleniem lub niedoświetleniem). KaVo Scan eXam ONE ma płytki fosforowe wielokrotnego użytku, umieszczane w specjalnej, jednorazowej osłonce, dla zwiększenia ich ochrony. Bezdotykowy system jest gwarancją przed zadrapaniami i odciskami palców, co zwiększa żywotność płytki. Szybki i łatwy system ładowania SmartFeed™ redukuje błędy i usuwa ryzyko utraty, bądź obniżenia jakości obrazu. Płytki są czyszczone i przygotowywane do ponownego użycia podczas przetwarzania.

 

Specyfikacja techniczna KaVo Scan eXam ONE: 

- Zasilanie: 24 VDC (240 VAC zasilacz), 50/60 Hz; 1.5A

- Rozdzielczość : 17 lp/mm

- SKala szarości: 16Bit

- Wielkość Pikseli: 60 µm (high resolution), 305µm (super resolution)

- Interface: 10/100 with 1GB Compliant Ethernet

- Wymiary: 168 mm x 233 mm x 328 mm

- Waga: 4 kg

- Gwarancja: 2 lata

- Rozmiary Płytek:

     Size 0 - 22 x 31 mm

     Size 1 - 24 x 40 mm

     Size 2 - 31 x 41 mm

     Size 3 - 27 x 54 mm

Najtańszy sklep ze sprzętem dla lekarzy dentystów w Polsce!

Szukasz lepszej oferty? Dentametr przebija ceny!
Zadzwoń do nas.

Powiązane produkty ( 16 inne produkty w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password