O produkcie

Aparat pantomograficzny X-MIND TRIUM  to nowatorski system do obrazowania cyfrowego zaprojektowany w sposób umożliwiający rozbudowę podstawowej jednostki panoramicznej 2D do wersji z ramieniem cefalometrycznym (na prawą lub lewą stronę) oraz do wersji z obrazowaniem CBCT/3D uzyskując 3 rozwiązania w 1 urządzeniu

Zobacz pełny opis produktu
GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY NA RYNKU!

Aparat pantomograficzny X-MIND TRIUM Acteon Satelec

Producent: Acteon

92 500,00 zł
Status: Dostępny

Brutto

Liczba sztuk

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie
Lub zamów telefonicznie: 732 191 011

Znalazłeś/aś lepszą cenę? Porozmawiaj z nami

Potrzebujesz więcej informacji o produkcie?

Wypełnij formularz. Zebranie informacji potrwa kilka minut. Odpowiadamy na każde pytanie!

Rodzina aparatów X-MIND TRIUM to nowatorski system do obrazowania cyfrowego zaprojektowany w sposób umożliwiający rozbudowę podstawowej jednostki panoramicznej 2D do wersji z ramieniem cefalometrycznym (na prawą lub lewą stronę) oraz do wersji z obrazowaniem CBCT/3D uzyskując 3 rozwiązania w 1 urządzeniu. Dzięki temu lekarz w razie konieczności może modernizować swój X-MIND TRIUM do poziomu rosnących potrzeb swojej praktyki.


Bogata paleta możliwości obrazowania panoramicznego, cefalometrycznego w skali 1:1 oraz CBCT/3D czynią X-MIND TRIUM idealnym narzędziem diagnostycznym w radiologii stomatologicznej uzyskującym zawsze optymalny poziom jakości obrazu przy zastosowaniu minimalnej dawki promieniowania dla pacjenta.

Zdjęcia panoramiczne, telemetryczne w skali 1:1 i obrazy 3D uzyskiwane są zawsze w doskonałej jakości dzięki zastosowanym systemom wspomagającym pracę

 

X-MIND TRIUM

to nowa metoda filtrowania przestrzennego. Redukuje artefakty i szumy dając osty oraz szczegółowy obraz. to technika redukcji artefaktów przestrzennych szczególnie przydatna w przypadku obrazowania pacjentów z implantami, aparatami otrodontycznymi lub innymi biomateriałami metalowymi.

ART to technika redukcji promieniowania pozwalająca zmniejszyć dawkę dla pacjenta od 20% do 30%. X-MIND TRIUM w wersji CBCT/3D umożliwia wykonanie badań na potrzeby wszelkich zabiegów stomatologicznych gwarantując minimalne promieniowanie dla pacjenta dzięki możliwości szerokiego wyboru pola obrazowania.

x-mind trium

Najtańszy sklep ze sprzętem dla lekarzy dentystów w Polsce!

Szukasz lepszej oferty? Dentametr przebija ceny!
Zadzwoń do nas.

Powiązane produkty ( 16 inne produkty w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password