Chirurgia i Implantologia

Chirurgia jamy ustnej jest częścią wielu gabinetów stomatologicznych, niezależnie od tego, czy gabinet koncentruje się na stomatologii ogólnej i wykonuje niektóre zabiegi chirurgiczne, czy też jest przeznaczony wyłącznie do zapewnienia opieki chirurgicznej. Operacje stomatologiczne mogą obejmować ekstrakcje, umieszczanie implantów, przeszczepy kości i wiele innych procedur, z których każda wymaga specjalistycznego szkolenia klinicznego i sprzętu chirurgicznego przeznaczonego do danej techniki. Chociaż nie wszystkie zabiegi chirurgiczne wymagają systemów i sprzętu, których nie można użyć do innych zabiegów stomatologicznych, specjalistyczny sprzęt chirurgiczny został zaprojektowany tak, aby zabiegi chirurgiczne były bezpieczniejsze, skuteczniejsze, wygodniejsze i ostatecznie bardziej udane.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Jakie rodzaje sprzętu chirurgicznego są dostępne dla mojej praktyki?

Rodzaj sprzętu chirurgicznego, jaki będzie potrzebny w gabinecie, zależy zarówno od rodzaju wykonywanych zabiegów chirurgicznych, jak i od miejsca, w którym będą one przeprowadzane. Praktyka z salą operacyjną przeznaczoną do zabiegów chirurgii jamy ustnej prawdopodobnie będzie chciała zainwestować w fotel chirurgiczny, a jeśli pacjenci będą poddawani znieczuleniu, potrzebna będzie zarówno pompa infuzyjna jak i monitor pacjenta. Wykonywanie zabiegów chirurgicznych często wymaga dedykowanego systemu końcówek chirurgicznych, systemu ultradźwiękowego lub elektrochirurgicznego, jak również systemu irygacyjnego, jeśli nie jest on zintegrowany z innym systemem. W przypadku wykonywania zabiegów osteogenezy dystrakcyjnej również wymagany jest specjalistyczny sprzęt. 

Jak wybrać sprzęt chirurgiczny dla mojej praktyki?

Zawsze, gdy gabinet inwestuje w sprzęt, ważne jest, aby mieć pewność wyboru, analizując wiele opcji i znajdując rozwiązanie, które jest wygodne w pracy, solidnie zbudowane i pochodzi od producenta, który będzie wspierał produkt. Systemy chirurgiczne oferują szereg ustawień i różne ilości mocy, dlatego należy upewnić się, że system, w który inwestujemy, jest w stanie sprostać wymaganym zadaniom i że lekarz czuje się komfortowo w jego rękach. 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password